Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
raziło go 220 volt To chyba poraziło pisarza artykułu.A psa poraziło 220 Voltów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raziło go 220 volt To chyba poraziło pisarza artykułu.A psa poraziło 220 Voltów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nitka napisał:
@Thunder93 a ja śmiało mogę powiedzieć, że jestem lewakiem. co więcej - jest mi z tym bardzo dobrze.
Lewaków należy tolerować na takich samych zasadach jak lwy w zoo. Dać dobrze jeść, nie maltretować, ale nie wypuszczać na ulicę. Dzięki lewakom jest kryzys w Grecji; szykuje się kryzys w Portugalii i Hiszpanii. Lewa opcja rządziła Polską do 89 roku i dwie rzeczy były w niej dobre: system zwrotnych butelek na mleko i powszechne szczepienia na gruźlicę. Lewacka ideologia ma się dobrze dopóki "zły kapitalista" generuje dochód narodowy. Po wygonieniu "krwiopijców" lewak zdycha z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego takie szumowiny mają więcej praw niz pokrzywdzony? Ich twarze powinny zostać pokazane w telewizji. To okrucieństwo najwyższego szczebla. Patologia! Potwory! Powinni być szykanowani, wytykani tak, aby innym nie przyszło do głowy robienie takich rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ludzie to bestie powinni za takie coś karać na dłużej bo wyjdą i jeszcze raz będą tak robić sz koda psa jak nie chcieli to mogli oddać komuś kto go pokocha i zapewni długie życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...